Price: 1 066kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Men |
| Curl | Deep Wave |
| Lace Color | HD |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 15 cm |
| Width | 25 cm |
| Diameter | 5 cm |
| SKU | sb260105100654899165183 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.